Jeśli podejrzewasz, że twój klient ma zaćmę, możesz skorzystać z systemu płatnych poleceń YesEyes i pomóc mu usunąć zaćmę bez kolejki i z refundacją przez NFZ. Pacjent zostanie zdiagnozowany przed zabiegiem w klinice TMC. Dzięki temu nie tylko poprawisz komfort jego życia, lecz także nawiążesz z nim trwałą relację i zdobędziesz lojalnego klienta.

Za każdego pacjenta poleconego przez YesEyes i zoperowanego w TMC,
otrzymasz prowizję 200 zł. Prowizje przesyłane są na Twoje konto raz w miesiącu.

Pamiętaj, że zawsze po 6 tygodniach od operacji
pacjent musi zakupić nowe okulary – zazwyczaj do czytania.
Te, których używał przed zabiegiem już się nie nadają. Dzięki YesEyes sprawisz, że będzie wracał do Twojego salonu.

Podejrzewasz u swojego klienta zaćmę?

Jeśli podejrzewasz u swojego klienta zaćmę, powiedz mu o TMC. W naszej klinice zostanie kompleksowo przebadany. Wyjaśnij mu, że dzięki skorzystaniu z dyrektywy transgranicznej może nie tylko szybko usunąć zaćmę, lecz także mieć wpływ na wybór wszczepianej soczewki. Zachęć go, by jeszcze w salonie wypełnij formularz ze swoimi danymi.

 

Twój klient ma już zdiagnozowaną zaćmę?

Jeśli Twój klient informuje Cię, że ma zaćmę lub otrzymał już skierowanie na operację albo kwalifikację do zabiegu od swojego okulisty, powiedz mu o TMC. Wyjaśnij, że dzięki skorzystaniu z dyrektywy transgranicznej może nie tylko szybko usunąć zaćmę, lecz także mieć wpływ na wybór wszczepianej soczewki. Zachęć go, by jeszcze w salonie wypełnij formularz ze swoimi danymi.

Czytaj więcej

Zaufana klinika okulistyczna

Naszej klinice okulistycznej w przygranicznym Czeskim Cieszynie zaufało już tysiące pacjentów. Dzięki bezpiecznej i komfortowej operacji zaćmy poprawili swój komfort życia. W Tešin Medic Clinic stawiamy na bezpieczeństwo i edukację pacjentów. Prowadzimy regularne działania, by podnieść ich świadomość w zakresie rodzajów soczewek. Wszczepiane są w końcu raz na całe życie – warto więc poświęcić chwilę na dobór odpowiedniej.

Szczegółowe zasady współpracy określa Regulamin

Jeśli masz pytania – zadzwoń.

+48 513 051 073